Trening

SONY DSC

Zapraszamy wszystkich bardzo serdecznie na zimowe treningi na siłownie:

Wtorek/czwartek 16.30 Gimnazjum nr 8 w Gdańsku ul. Żabi Kruk

Sobota 8:00 Siłownia + Sauna  POWERPIT Fitness Authority, Al. Grunwaldzka 229

 

Trening czyni mistrza !

Dzięki naszemu Partnerowi firmie Fitness Authority mamy dostęp do najlepiej wyposażonej siłowni w Trójmieście Power Pit i Impuls. Profesjonalny sprzęt pozwala nam osiągnąć najlepsze wyniki wydolnościowe oraz zadbać o sportową sylwetkę ciała. Najczęściej trenujemy w soboty o godzinach rannych, aby pozostały czas wykorzystać na relaks w saunie bądź wspólne wycieczki, nawet te krajoznawcze.

W tygodniu korzystamy również dzięki uprzejmości dyrekcji Szkoły Gastronomiczno-Hotelarskiej w Gdańsku przy ul.Legionów z siłowni i sali gimnastycznej, w której podzieleni na zespoły staramy się rywalizować ze sobą, aby osiągać coraz lepsze wyniki.

Przystań Żabi Kruk to najnowocześniejszy obiekt Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Gdańsku, który jest w pełni wyposażony w infrastrukturę pozwalającą nam na przechowywanie i wodowanie 11 metrowych smoczych łodzi. W każdej chwili w sezonie wykorzystujemy przystań, aby jak najwięcej schodzić na wodę doskonalić swoje umiejętności i przygotowywać się do zawodów.

Każde spotkanie naszej osady podczas treningów owocuje również zacieśnianiem się więzi przyjacielskich, dlatego serdecznie zapraszamy.

Obejrzyj siłownię Impuls

Obejrzyj siłownię Power Pit

 

Powerpit

PowerPit